Požadavky na kávu v kanceláři mají svoje specifika. Snažíme se Vám jít naproti v servisu spojeném se zajištěním kávy ve Vaší kanceláři.

Do drtivé části pracovišť není akceptovatelný pákový stroj na espresso, který bychom Vám nejraději doporučili. Bohužel je pákový stroj časově náročnější na obsluhu.  Pokud již automatický kávovar máte nebo se ho s naší pomocí chystaté pořídit, věřte jsou to stroje dosti komplikované (komplikovanější než běžné pákové kávovary) a tedy i mnohem poruchovější. Bez ohledu na jejich cenu nebo úroveň. Stejně jako musíte v práci šetřit čas při přípravě kávy, můžeme Vám ušetřit čas při údržbě a případných opravách kávovaru. Na automatický kávovar zakoupený u nás dostanete záruku funkčnosti a servisu na místě. S každou dodávkou kávy navíc provedeme velké čištění kávovaru, na které u Vás nikdo nemá čas a chuť.

 

Na Vaše přání přijedeme k Vám s naším kávovarem, který Vám později zapůjčíme nebo prodáme a připravíme na místě kávu k ochutnání. To vše je bez závazku a zdarma.

V případě zájmu volejte 605 040 100